O firmie

Nasza firma Gaslux Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową budową, naprawą, sprzedażą i dzierżawą zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych stacji CNG oraz kompresorów, służących do sprężania gazu ziemnego. Sprężony gaz jest szeroko wykorzystywany jako paliwo do napędzania pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również wózków widłowych.

Zajmujemy się doradztwem w dziedzinie doboru i budowy zarówno stacjonarnej, jak i mobilnej stacji sprężania gazu ziemnego dla firm z branży piekarniczej, transportowej, motoryzacyjnej, komunalnej i komunikacji miejskiej. Natomiast oferowane przez nas kompresory CNG przeznaczone są do obsługi zarówno małej, jak i dużej floty pojazdów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zawsze dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniając fachowe doradztwo techniczne i handlowe, pomagamy w doborze urządzeń takich jak zbiorniki, rurociągi, odmierzacze czy systemy kontrolno-pomiarowe.

Profesjonalny zespół w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem sprawia, że proces budowy przebiega szybko i efektywnie. To dzięki naszym doświadczonym pracownikom zarówno modernizacja, jak i nowe projekty stacji są wykonywane solidnie w trosce o najmniejsze szczegóły, a naprawa kompresorów CNG realizowana jest bardzo sprawnie.

Rozwiązania, jakie oferujemy, są zawsze dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza oferta zawiera kompleksowy zakres działań na każdym etapie realizacji, począwszy od fazy projektowej, po budowę, czy naprawę kompresorów.

Nasze mobilne stacje CNG z powodzeniem wykorzystywane są w miejscach, w których nie ma możliwości poprowadzenia stałej instalacji gazowej. Wersje mobilne znakomicie sprawdzają się również podczas awarii wymagających czasochłonnych napraw lub do użytku tymczasowego.